Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os

Kontaktoplysninger

Hans Holm Maskinforretning A/S

Adresse
Navervej 5, 6360 Tinglev

Telefon nr.
+45 74 64 40 94

E-mail:
hansholm@hansholm.dk

CVR:
56123512

Har du spørgsmål?

Du er velkommen til at kontakte os på e-mail, telefon eller igennem vores kontaktformular.



    Salg

    Karsten Paulsen

    Stilling: Sælger
    Afdeling: Salg
    Email: karsten@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94
    Mobil nr.: 40338656

    Hans Holm jr.

    Stilling: Sælger
    Afdeling: Salg
    Email: hhh@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94
    Mobil nr.: 51 21 00 46

    Frank Christensen

    Stilling: Sælger / Have-Park maskiner
    Afdeling: Salg
    Email: frank@hansholm.dk
    Telefon nr.: 73 64 37 12
    Mobil nr.: 40 44 40 94

    Hans Holm

    Stilling: Maskinhandler
    Afdeling: Salg
    Email: hansholm@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94
    Mobil nr.: 40 36 07 30

    Mathias Haugaard

    Stilling: Ansvarlig for demo og igangsætning
    Afdeling: Salg
    Email: mathias@hansholm.dk
    Telefon nr.: 22 49 41 26

    Administration

    Karin Lorenzen

    Stilling: Administrationschef
    Afdeling: Administration
    Email: karin@hansholm.dk
    Telefon nr.: 73 64 37 14

    Vivi Holm

    Stilling: Økonomichef
    Afdeling: Administration
    Email: vivi@hansholm.dk
    Telefon nr.: 73 64 37 13

    Vanessa Holm

    Stilling: Marketingsansvarlig
    Afdeling: Administration
    Email: vanessa@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94

    Butik

    Thomas Vestergaard

    Stilling: Butiksekspedient
    Afdeling: Butik
    Email: thomas@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94

    Claus Bossen

    Stilling: Butik / Robot værkfører
    Afdeling: Butik
    Email: claus@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94

    Værksted – Landbrug

    Per Sejer Lauridsen

    Stilling: Værkfører Landbrug
    Afdeling: Værksted – Landbrug
    Email: vaerksted@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94

    Preben Wind

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Flemming Thagaard

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Mike Pelle Matthiesen

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Mike Prang

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Oliver Schrøder

    Stilling: Lærling
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Dylan Hargeerds

    Stilling: Lærling
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Magnus L. Diedrichsen

    Stilling: Lærling
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Peter Clemmesen

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Heinrich Jaap-Willem Jacob

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Landbrug

    Værksted – Have & Park

    Frank Lauridsen

    Stilling: Værkfører
    Afdeling: Værksted – Have & Park
    Email: hpv@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94

    Martin Hermannsen

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Have & Park

    Kenneth Vinding

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Have & Park

    Johnny Villumsen

    Stilling: Montør
    Afdeling: Værksted – Have & Park

    Reservedele og lager

    Carsten Thomsen

    Stilling: Reservedelsekspedient
    Afdeling: Reservedele og lager
    Email: ct@hansholm.dk

    Freddy Mortensen

    Stilling: Lagerchef
    Afdeling: Reservedele og lager
    Email: freddy@hansholm.dk
    Telefon nr.: 74 64 40 94