Salg

Benjamin Schmidt

Stilling: Sælger

Afdeling: Salg

Email: benjamin@hansholm.dk

Telefon nr.: 40402740

Mobil nr.: 40402740

Karsten Paulsen

Stilling: Sælger

Afdeling: Salg

Email: karsten@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Mobil nr.: 40338656

Hans Holm jr.

Stilling: Sælger

Afdeling: Salg

Email: hhh@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Mobil nr.: 51210046

Frank Christensen

Stilling: Sælger / Have-Park maskiner

Afdeling: Salg

Email: frank@hansholm.dk

Telefon nr.: 73643712

Mobil nr.: 40444094

Hans Holm

Stilling: Maskinhandler

Afdeling: Salg

Email: hansholm@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Mobil nr.: 40360730

Administration

Karin Lorenzen

Stilling: Administrationschef

Afdeling: Administration

Email: karin@hansholm.dk

Telefon nr.: 73643714

Vivi Holm

Stilling: Økonomichef

Afdeling: Administration

Email: vivi@hansholm.dk

Telefon nr.: 73643713

Butik

Christina Rathje Holm

Stilling: Butiksekspedient

Afdeling: Butik

Email: butik@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Thomas Vestergaard

Stilling: Butiksekspedient

Afdeling: Butik

Email: thomas@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Mette Christensen

Stilling: Butiksekspedient

Afdeling: Butik

Telefon nr.: 74644094

Værksted

Dennis Rüschen

Stilling: Landbrugslærling

Afdeling: værksted

Ken Paulsen

Stilling: Landbrugsmaskinmekaniker

Afdeling: Værksted

Telefon nr.: 74644094

Dieter Bjørn

Stilling: Værkfører Have Park

Afdeling: Værksted

Email: dieter@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Mobil nr.: 40218094

Mike Mathiesen

Stilling: landbrugslærling

Afdeling: Værksted

Kenneth Vinding

Stilling: Montør / Have-Park

Afdeling: Værksted

Henning Lorenzen

Stilling: Montør / Have- Park

Afdeling: Værksted

Martin Hermannsen

Stilling: Montør / Have - Park

Afdeling: Værksted

Kurt Carstensen

Stilling: Landbrugsmaskinmekaniker

Afdeling: Værksted

Flemming Thagaard

Stilling: Landbrugsmaskinmekaniker

Afdeling: Værksted

Torben Petz

Stilling: Landbrugsmaskinmekaniker

Afdeling: Værksted

Preben Wind

Stilling: Midlertidig Værkfører

Afdeling: Værksted

Email: vaerksted@hansholm.dk

Reservedele og lager

Christoph Hommelhoff

Stilling: Reservedelsekspedient

Afdeling: Reservedele og lager

Email: reservedele@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094

Kurt Hartung

Stilling: Koordinator

Afdeling: Reservedele og lager

Email: kurt@hansholm.dk

Freddy Mortensen

Stilling: Lagerchef

Afdeling: Reservedele og lager

Email: freddy@hansholm.dk

Telefon nr.: 74644094